Hotel "ALFA" położony jest w pobliżu Warszawy, w miejscowości Dobiesz, na granicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, w spokojnej i malowniczej okolicy. Do Centrum Warszawy jest stąd tylko 30 km, a do Piaseczna - 12 km. Położenie Hotelu "ALFA" przedstawia mapka.

Hotel jest obiektem kameralnym, zorganizowanym w prywatnym domu. Prowadzony jest przez rodzinę od zawsze kochającą i szanującą psy. Jednak sama miłość - choć niewątpliwie ważna - nie wystarczy. Dlatego też ukończyłam specjalistyczne studia podyplomowe, zorganizowane po raz pierwszy w Polsce przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, a także systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje: Dyplom I, Dyplom II, Dyplom III, Dyplom behawiorysty, Dyplom "Fizjo na 4 łapy", Certyfikat I, Certyfikat II, Certyfikat III.

Hotel "ALFA" przyjmuje pod opiekę wszystkie psy - od najmniejszych do naprawdę wielkich. Sami przez ponad 15 lat mieszkaliśmy z leonbergerami. Jeszcze do niedawna, przez prawie osiem lat, naszym towarzyszem był Jogi.

Na Gości Hotelu czeka 6 specjalnie przystosowanych, oddzielnych pokoików w domu - każdy o powierzchni ok. 3,5 m2. Do stałej dyspozycji mają też ogrodzoną działkę o powierzchni 2.500 m2, naturalny staw pod wierzbami, niewielkie dodatkowe kąpielisko oraz urokliwy teren wokół działki.

Nasi Goście mają zapewnioną całodobową opiekę przez cały rok - w ciepłej, rodzinnej atmosferze. W ciągu dnia czeka Ich wiele wrażeń - wspólne zabawy, spacery, troszkę sportu, zabiegi pielęgnacyjne... W razie potrzeby, mogą też skorzystać z usług weterynaryjnych. Przez cały czas znajdują się bowiem pod fachową i czułą opieką całodobowej Kliniki Weterynaryjnej Redline w Łazach, ul. Łączności 2G (www.redwet.pl).

Jeśli więc chcielibyście Państwo zapełnić swojemu psu czas, którego - z różnych względów - nie może spędzić właśnie z Wami, skorzystajcie z usług Hotelu "ALFA". By poznać szczegóły, zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Projektowanie Stron Internetowych Vanti