Położenie miejscowości Dobiesz na mapie przedstawiono poniżej.Jadąc od strony Warszawy, czy też Trasy Katowickiej bądź Krakowskiej (przez Magdalenkę i Lesznowolę), najlepiej dojechać do Piaseczna. Stąd należy kierować się - wg znaków drogowych - na Sandomierz i Górę Kalwarię. Po przejechaniu NA WPROST świateł przy drodze do Zalesia Górnego, po kolejnych 500 m zjeżdżamy z głównej trasy, skręcając w prawo na Orzeszyn. Jadąc natomiast od strony Góry Kalwarii i Konstancina przez Górę Kalwarię, po ok. 4 km po wyjechaniu z Baniochy, także skręcamy na Orzeszyn, ale w lewo (uwaga!!! znak drogowy mało widoczny).

Po przejechaniu Orzeszyna i odcinka leśnego, wjeżdżamy za lasem do miejscowości Dobiesz. Jedziemy dalej prosto ok. 400 m i skręcamy w prawo , w ul. Lipową, podążając za drogowskazami "Wojciechowice 1,5" i "Krępa 2,5". Po kolejnych 400 m, przy kapliczce, jadąc drogą główną znowu skręcamy ostro w prawo (pod kątem prostym, nadal w ul. Lipową) i jedziemy przez wieś do miejsca, w którym po lewej stronie jezdni stoi znak wyjazdu z Dobiesza - przekreślona tablica "Dobiesz" (ok. 500 m). Tuż za tą tablicą skręcamy w lewo, w ulicę Szkolną, która jest drogą gruntową.

Hotel ma siedzibę przy ulicy Szkolnej 5, w trzecim domu po lewej stronie.

Począwszy od zjazdu z głównej trasy Piaseczno-Góra Kalwaria-Sandomierz, cała droga dojazdowa do Hotelu jest asfaltowa (z wyjątkiem ostatnich 100 m) oraz oświetlona.

Współrzędne GPS są następujące:
52°0'00'' N     21°5'54.96'' E
Projektowanie Stron Internetowych Vanti