1. "ALFA" przyjmuje psy w każdym przypadku, gdy nie możecie się Państwo nimi przez określony czas zaopiekować (np. urlop, delegacja, remont). Dotyczy to także sytuacji nietypowych, gdy::

 • wyjeżdżacie Państwo na dłuższy okres, np. do pracy za granicę (w takim przypadku przyjmujemy psy z całej Polski),
 • nie jesteście Państwo w stanie zaopiekować się psem w okresie jego rekonwalescencji po przebytej chorobie czy też operacji.

 • W Hotelu może przebywać jednorazowo 8-10 psów, jednak staramy się, by ich ilość nie przekroczyła sześciu psów.

  2. Usługi w Hotelu "ALFA" są realizowane zgodnie z podpisaną umową powierzenia pod opiekę lub umową powierzenia pod opiekę w okresie choroby lub rekonwalescencji oraz niniejszą ofertą.

  3. Podczas pobytu w Hotelu nasi Goście - jeśli pogoda pozwala - przez cały dzień swobodnie biegają po całej działce, korzystając z uroków dnia, towarzystwa innych psiaków oraz niewielkiego kąpieliska. Dwa razy dziennie dostają smaczny posiłek, po którym odpoczywają przynajmniej godzinę. Po zakończeniu sjesty, z nową energią mogą przystąpić do kolejnych zabaw. Wówczas przypominamy im też obowiązujące zasady psiego savoir vivre.

  Podczas pobytu w Hotelu wszystkie pieski są poddawane podstawowym zabiegom pielęgnacyjnym, tj. są czesane, mają obcinane pazury (w miarę potrzeby), czyszczone oczy i uszy.

  dalej >>>

  Projektowanie Stron Internetowych Vanti