Każde rozstanie z ukochanym zwierzakiem jest trudne. Właściciele obawiają się powierzyć go nieznanej osobie, spodziewając się niewłaściwej opieki i braku czułości, którą sami codziennie okazują psu. Z kolei psy, zmieniając otoczenie i dotychczasowy sposób życia, w pierwszych chwilach tęsknią za swoją rodziną. Naszym zadaniem jest sprawić, by ta tęsknota trwała bardzo krótko. Zanim więc spełnicie Państwo wymogi formalne przy rezerwacji miejsc, zapraszam do odwiedzin i zapoznania się z warunkami hotelowymi. Dobrze byłoby, gdyby towarzyszył Państwu także pies; sam najlepiej oceni, czy podoba mu się to miejsce. Pozwoli to również na wcześniejsze poznanie się i wzajemną akceptację.

1. Aby zarezerwować miejsce w hotelu, należy wypełnić i przesłać na adres mail-owy formularz zgłoszeniowy. Zawiera on szereg pytań dotyczących m.in. charakteru i upodobań psa, co pozwoli nam na szybsze jego poznanie oraz ułatwi kontakt z nim, a tym samym - maksymalnie skróci okres aklimatyzacji w hotelu.

2. Ze względu na niewielką liczbę miejsc, prosimy o dokonywanie rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Dla dobra wszystkich Gości hotelu, nie przyjmujemy psów agresywnych (bez względu na rasę) oraz suk w okresie rui.

3. Najdalej w ciągu jednego dnia od otrzymania formularza, udzielamy odpowiedzi, czy są wolne miejsca. W przypadku, gdy tak jest, dokonujemy na 3 dni robocze tzw. rezerwacji warunkowej. W tym czasie należy wpłacić na konto bankowe hotelu lub w kasie zaliczkę w wysokości 50% całkowitych kosztów pobytu, która uruchomi ostateczną rezerwację miejsca. Brak wpłaty w tym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji miejsca. Pozostałe 50% całkowitych kosztów pobytu w hotelu opłacacie Państwo w dniu odbioru psa z hotelu, chyba że podlega to indywidualnym ustaleniom.

dalej >>>

Projektowanie Stron Internetowych Vanti