Gry z jackpotem od Wazdana

Jackpot

Ten genialny mechanizm został również uwzględniony w najnowszych i nadchodzących tytułach, takich jak slot Unicorn Reels, Clover Lady i Burning Stars 3.

Uznanie na całym świecie

Międzynarodowość

Wazdan wymyślił unikalną funkcję Hold the Jackpot, która sprawiła, że gracze na całym świecie chcą więcej. Gra bonusowa Hold the Jackpot rozpoczyna się od 3 ponownych obrotów, jednak ich liczba jest resetowana za każdym razem, gdy na bębnach pojawi się nowy symbol.

Najbardziej ekscytującym z nich wszystkich jest możliwość wygrania jackpota, i to w dodatku satysfakcjonującego. Wazdan wprowadził na rynek swój slot Sun of Fortune, z grą Hold the Jackpot, która wywróciła branżę do góry nogami z ekscytacji i zdobyła natychmiastowe uznanie fanów na całym świecie.

Unikalna funkcja Hold the Jackpot w Wazdan stawia branżę na głowie i zdobywa natychmiastowe uznanie fanów na całym świecie.

Gracze mogą zdobyć wspaniałe nagrody, a sposób, w jaki można to zrobić, zmienia się z gry na grę, ale każda z nich jest tak samo ekscytująca jak poprzednia. To dodatkowe oczekiwanie sprawia, że gracze są jeszcze bardziej podekscytowani każdą nową premierą.

Popyt jest duży

Wzrost

Aby akcja gier trzymała w napięciu, Wazdan ulepszył i dopracował mechanikę każdej z gier, aby stworzyć jak najbardziej wciągające wrażenia z rozgrywki.

Do tej pory Wazdan stworzył kilka slotów online, które posiadają tę funkcję, ale gracze powinni wiedzieć, że nadchodzi ich więcej. W ich portfolio znajdują się obecnie następujące gry z tą funkcją:

Unicorn Reels slot: temat tej gry przenosi graczy do zaczarowanego lasu, aby poczuć smak prawdziwej magii z grą Unicorn Jackpot. To właśnie tam muszą zebrać mityczne stworzenia, a funkcja Hold the Jackpot może wypłacić do 1000-krotności całkowitego zakładu.

Sloty Clover Lady: Gracze są zaproszeni do wejścia do zaczarowanego lasu i zobaczenia, jakie skarby on kryje. Czekają tu na Ciebie duże jackpoty i mnożniki, które mogą wzrosnąć nawet 7-krotnie, a także szansa na wygranie do 3500 razy więcej niż wynosi stawka zakładu.

Burning Stars 3 sloty: oferuje nowoczesne podejście do klasycznej gry, a gracze mogą wygrać do 2187 razy ich całkowity zakład. Gra Hold the Jackpot może wyzwolić jeden z czterech jackpotów w grze.

Sun of Fortune slot: gra o tematyce orientalnej, która pozwala graczom przygotować się do gry bonusowej Hold the Jackpot. Posiada 16 oddzielnych bębnów na siatce o rozmiarze 4×4, a gracze mogą wygrać do 1450 razy więcej niż wynosi ich całkowity zakład.

Jednak zapotrzebowanie było tak duże, że Wazdan po prostu nie mógł zawieść swoich fanów. Z radością informują, że w tych nadchodzących tytułach również znajdą się ich elementy:

Midnight in Tokyo slot: ta pełna akcji gra zaprasza graczy do przyłączenia się do grupy wojowniczych kotów, które przemierzają ulice Tokio. Nagrody rosną aż do 3.000-krotności zakładu, a ekscytująca gra bonusowa pozwala graczom na trafienie jackpota.

  • Slot Prosperity Pearls (dostępny od 25 maja)
  • Sloty Fortune Reels (dostępne od 29 czerwca)

Zaufaj nam, te gry nie zawiodą, zwłaszcza entuzjastów Hold the Jackpot. A jeśli masz zamiar spróbować tych gier po raz pierwszy, czeka cię nie lada gratka.

Ich aktualne gry możesz oglądać w swoich ulubionych kasynach Wazdan, a my zachęcamy Cię do śledzenia ich nadchodzących tytułów! Chętnie dowiemy się, co sądzisz o tych grach, więc dołącz do nas na forum i daj nam znać. Jednorożcowe bębny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *