Jak wykorzystać strategie do obstawiania remisów?

Krawat

Istnieje mnóstwo strategii w tym stylu, systemów, w których stawia się wiele zakładów na remis w poszukiwaniu prawdopodobieństwa na naszą korzyść, a w przypadku remisu takie istnieje i można je znaleźć.

Strategia Martingale

człowiek i harmonogram

Jest to jeden z najbardziej popularnych, zwłaszcza w ruletce, ze względu na prostotę jego zastosowania. Jego podstawowa zasada polega na tym, że musimy obstawić jakieś zdarzenie, jeśli nam się nie uda, musimy podwoić kwotę w kolejnym zakładzie i tak dalej, aż do sukcesu i uzyskania zysku.

W tym przypadku, wydarzeniem, na które postawilibyśmy zakład jest remis, przewidywanie, które zazwyczaj oferuje kursy w wysokości od 3 do 5 $ średnio w większości meczów w wielu zawodach.

Kluczem do tej strategii, ale i ryzykiem, jest fakt, że im dłużej nam to zajmie, tym większe będą nasze zyski, choć z drugiej strony będziemy też inwestować coraz więcej pieniędzy, dochodząc do punktu, na który może nas nie być stać.

Dlatego też, aby móc stosować tę strategię w zadowalający sposób, należy wziąć pod uwagę szereg przesłanek.

Należy odpowiednio wybrać mecze, na które będziemy stawiać.

Zaleca się wybierać mecze drużyn, które mają tendencję do strzelania -2,5 gola, czyli strzelają i puszczają mało bramek, ponieważ zwiększa to szanse na to, że zakończą się one remisem.

Należy ustalić maksymalny limit strat.

Chociaż obietnica dużych wygranych jest kusząca, ważne jest, aby mieć jasność co do tego, ile pieniędzy można sobie pozwolić na utratę podczas realizacji tej strategii, jak również początkowej kwoty, którą zaczniesz stawiać, ponieważ musisz pamiętać, że będzie to pomnożone z każdym zakładem.

Które ligi mają najwięcej remisów?

Piłkarz wygrał

Ze statystycznego punktu widzenia, rozgrywki takie jak Liga Włoska, Liga Francuska czy Liga Argentyńska charakteryzują się dużą ilością remisów. Remis jest wynikiem, który występuje z pewną regularnością w praktycznie każdych rozgrywkach, więc rozgrywki takie jak Santander League, SmartBank League czy Premier League, aby wymienić tylko niektóre z najbardziej znanych, są jak najbardziej odpowiednie dla tego typu zakładów.

Porady dotyczące zakładów na remis

Wybierz drużyny z niską liczbą punktów

Jak wspomniano wcześniej, zaleca się wybieranie meczów z udziałem drużyn o podobnym poziomie lub drużyn, które zazwyczaj tracą i strzelają mało bramek, tak aby była większa szansa na remis w ostatecznym rozrachunku.

Dynamika rysunku

Analizując drużyny, powinniśmy spróbować dowiedzieć się, czy remisowały w ostatnich kilku kolejkach, czy zazwyczaj remisują, gdy grają przeciwko konkretnemu przeciwnikowi, czy remisują, gdy grają u siebie czy na wyjeździe.

Motywacja

Pomijając banały takie jak to, że każdy sportowiec zawsze dąży do zwycięstwa, w rzeczywistości musimy brać pod uwagę bardziej przyziemne czynniki, takie jak motywacja do osiągnięcia wyniku, czyli jeśli dwie mierzące się ze sobą drużyny mają za cel osiągnięcie remisu, to niezależnie od tego, w jaki sposób dotrą na miejsce i jaki jest poziom każdej z nich, mecz prawdopodobnie zakończy się remisem.

Ponadto, jeśli chcesz mieć przydatne narzędzie, możesz również skorzystać z naszego kalkulatora zakładów systemowych.

Nasze doświadczenie w zakładach na remis

Zakład na remis jest bardzo atrakcyjnym typowaniem, zarówno sam w sobie, jak i w połączeniu z innymi zakładami. Jest to również bardzo przydatne, jeśli jest stosowane sporadycznie, lub jeśli zdecydujesz się użyć strategii, która zapewnia stabilną metodę, aby spróbować osiągnąć zysk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *