Jakie są bezpieczne zakłady sportowe?

Pieniądze pod ochroną

Bezpieczne zakłady sportowe to zakłady, w których kursy są bardzo wysokie. Bezpieczne zakłady sportowe mogą być obstawiane u tego samego bukmachera lub u 2 lub więcej różnych bukmacherów.

Sekret tkwi w obstawianiu wszystkich zmiennych tego samego wydarzenia, tak aby niezależnie od tego, co się wydarzy, można było osiągnąć zysk.

Jak bezpiecznie obstawiać zakłady sportowe?

Karta z zamkiem

Głównym problemem w obstawianiu surebetów, zwanych też pewniakami, jest umiejętność ich identyfikacji, gdyż są to typy przewidywań, w których bukmacher ma duże możliwości przegranej, a nie są one widoczne gołym okiem.

Podstawowym wymogiem dla pewnego zakładu jest to, że zdarzenie, na które stawiamy ma ujemny spread (mniejszy niż 100%).

Spread jest marginesem opłacalności bukmachera, który może się różnić w zależności od bukmachera, lub od jednego bukmachera do drugiego, ponieważ nie obliczyli oni dokładnej równoważności między kursami a rzeczywistym procentem zajścia zdarzenia.

Czy można zarabiać pieniądze na bezpiecznych zakładach sportowych?

człowiek i pieniądze

Zobaczmy teraz, jak obliczany jest spread i jak te dane pomogą nam zidentyfikować bezpieczne zakłady i wdrożyć strategię, aby uzyskać bezpieczne zakłady sportowe.

Bezpieczny zakład z 2 zmiennymi

Jest to najprostszy przypadek, ponieważ w grę wchodzą tylko 2 możliwe wyniki, co czyni go idealnym, na przykład, dla meczów tenisowych, koszykówki lub finałów piłki nożnej, gdzie nie ma możliwości remisu.

Procedura w tym przypadku jest podobna jak w przypadku 3 zmiennych, po prostu ustalamy stawkę jednego zdarzenia i na tej podstawie obliczamy stawkę drugiego.

  • Mecz: Real Madryt vs FC Barcelona (Finał Copa del Rey)
  • Zwycięstwo Realu Madryt: kurs 2.25 $ / prawdopodobieństwo 44.44%.
  • Zwycięstwo FC Barcelony: kurs 2.10 / prawdopodobieństwo 47.61%.

Całkowity spread wynosi 92,05%, a więc mamy do czynienia z wydarzeniem, w którym zakłada się, że istnieją bezpieczne zakłady i w którym możemy zastosować tę strategię.

Ustaliliśmy stawkę na zwycięstwo Realu Madryt w wysokości $10. Teraz obliczmy stawkę FC Barcelony:

[Stawka FC Barcelona = (Stawka Real Madryt * Stawka Real Madryt) / Stawka FC Barcelona].

Jeśli zastosujemy kwoty, które mamy:

  • [Stawka FC Barcelona = (10 * 2.25) / 2.10 = 10.71 $].
  • [Stawka Real Madryt = 10.00 $].
  • Dlatego ostateczna zainwestowana stawka wyniosłaby 20,71 euro.
  • Zobaczmy teraz, ile byśmy wygrali w każdym przypadku:
  • Jeśli Real Madryt wygra, dostaniemy: 10.00 * 2.25 = 22.50 – 20.71 = 1.79 $.
  • Jeśli Real Madryt wygra, dostaniemy: 10,71 * 2,10 = 22,50 – 20,71 = 1,78 $.

Dlatego w obu przypadkach mogliśmy zapewnić sobie pewien zysk i tak jak w przypadku drugiej strategii, jeśli zastosujemy ten proces do wielu innych meczów lub połączymy je z innymi przewidywaniami, prawdopodobieństwo sukcesu wzrasta.

Jak stworzyć bezpieczną strategię zakładów sportowych?

Obie strategie, zarówno z 3 zmiennymi, jak i z 2 zmiennymi, można uznać za stosunkowo bezpieczne, gdyż prawdopodobieństwo sukcesu jest dość wysokie (choć nigdy nie 100%).

Dlatego wybór jednego lub drugiego będzie zależał od tego, jak bardzo chcemy się skomplikować lub od rodzaju wydarzenia sportowego, które wybraliśmy, tj. czy w grze są 3 możliwe wyniki, czy tylko 2.

W jakich dyscyplinach sportowych jest więcej bezpiecznych zakładów sportowych?

Tak naprawdę nie ma sportu, w którym wskaźnik sure betów jest wyraźnie wyższy. Innymi słowy, z samej natury tej prognozy, mogą istnieć stosunkowo pewne zakłady na dowolny sport lub wydarzenie, trzeba tylko wiedzieć, jak zidentyfikować te surebety, co możemy osiągnąć stosując metodę obliczania spreadu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *